Strona polickich NGO

Jesteśmy, działamy

Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w Siatkowej Piłce Plażowej - Kołobrzeg 2017

W niedzielę 04-06-2017r zakończyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkowej Piłce Plażowej grup młodzieżowych dziewcząt i chłopców, które odbyły się na plaży w Kołobrzegu.
Zawody te zakończyły się ogromnym sukcesem zawodniczek reprezentujących Polickie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej „Chemik”
W piątek – 02.06.2017r rywalizowały Młodziczki. Podopieczne Joanny Gliwy zdobyły dwa najcenniejsze medale oraz czwarte miejsce.
Tytuł Mistrzowski i złoty medal zdobyła para Oliwia Poreda i Martyna Trościanko.
Drugie miejsce i srebrny medal zdobyła para Kalina Bik i Julia Lewandowska. Tuż za podium uplasowała się para Klaudia Telus i Weronika Czajkowska.
W sobotę 03.06.2017r rywalizowały Kadetki. Grupą Kadetek oraz Juniorek, które rywalizowały w deszczową niedzielę opiekuje się trenerka Magdalena Zając.
Tytuł Mistrzowski zdobyła para PSPS „Chemik” Police Karolina Szczerba i Agata Łukaszewska. Czwarte miejsce zdobyły srebrne medalistki w kategorii młodziczek: Kalina Bik i Julia Lewandowska.
Niedzielne zawody w kategorii Juniorek wygrały (podobnie jak w kategorii Kadetek) Karolina Szczerba i Agata Łukaszewska. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczyła także para PSPS „Chemik” Police : Oliwia Klimko i Wiktoria Pawlak.
Ogromne gratulacje dla trenerek ( Joanna Gliwa i Magdalena Zając ) oraz wszystkich startujących w Mistrzostwach Woj. Zachodniopomorskiego, a reprezentujących Polickie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej zawodniczek. BRAWO !!!

Pary, które wywalczyły miejsca 1-4 uzyskały awans do półfinałów Mistrzostw Polski.

Autorem zdjęć jest Michał Świderski. Dziękuję.